Aktualności

Relacja z Pikniku Zdrowotnego w Boguchwale.

15-10-2018

14 października 2018r. Lokalna Grupa Działania „Trygon – Rozwój i Innowacja” miała przyjemność uczestniczyć w Pikniku Zdrowotnym w Boguchwale.  Organizatorami Pikniku był Burmistrz Boguchwały, Starosta Rzeszowski oraz ZOZ nr 2 w Rzeszowie.

W godzinach od 11.00 do 15.00 na Rynku Miejskim w Boguchwale można było skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, min. pomiaru poziomu glukozy, ciśnienia tętniczego, badania EKG. Ponadto można było skorzystać z konsultacji lekarza POZ, oceny EKG, porad dotyczących zdrowego trybu życia oraz konsultacji fizjoterapeuty w zakresie wad postawy.

Do dyspozycji przybyłych mieszkańców Gminy Boguchwała był również lekarz dermatolog, oraz konsultacje zmian barwnikowych dermatoskopem, bezpłatne porady z zakresu prawidłowego odżywiania, oraz pomiar ciała.

Pracownicy Lokalnej Grupy Działania „Trygon – Rozwój i Innowacja” na swoim stoisku informowali uczestników oraz udzielali doradztwa o możliwości ubiegania się o środki unijne w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju w ramach PROW 2014 – 2020 oraz rozdawali ulotki informacyjne. Pracownicy LGD przekazali uczestnikom o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy oraz zasadach przyznawania dofinansowania.

 

lista aktualności

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

CMSEditopowered by:
2009 Lokalna Grupa Działania "Trygon - Rozwój i Innowacja"
drukuj