Aktualności

Podsumowanie szkolenia z zakresu zasad realizacji i rozliczania projektów grantowych

16-05-2019

W  dniu 15 maja 2019r. w Boguchwale odbyło się bezpłatne szkolenie dla beneficjantów zorganizowane przez Lokalną Grupę Działania „Trygon – Rozwój i Innowacja” z zakresu zasad realizacji i rozliczania projektów grantowych  „Wzmacniania Kapitału społecznego, w tym poprzez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych”, „Promowania Obszaru Objętego LSR, w tym produktów i usług lokalnych” oraz „Zachowania dziedzictwa lokalnego”.

 

Szkolenie skierowane było do grantobiorców którym została przyznana pomoc oraz podpisali umowę o powierzenie grantu z terenu gmin Boguchwałą, Lubenia i Świlcza, którzy korzystają z dofinansowania w ramach działań z zakresu wniosków o powierzenie grantów.   

Szkolenie zakresem obejmowało zasady rozliczania grantów – wniosek o rozliczenie grantu wraz z wymaganymi załącznikami, zasady prawidłowej realizacji i rozliczania grantu, zobowiązania beneficjenta wynikające z umowy przyznania pomocy.

Szkolenie poprowadził Dyrektor Biura LGD – Tomasz Stefanowicz.

lista aktualności

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

CMSEditopowered by:
2009 Lokalna Grupa Działania "Trygon - Rozwój i Innowacja"
drukuj